Inside the print revival: nieuw rapport schetst kansen en uitdagingen voor magazine-uitgevers

Media Voices – bekend van The Publisher Podcast en The Publisher Newsletter – heeft onlangs, in samenwerking met FIPP, een nieuw rapport uitgebracht over de huidige staat van de magazinewereld. De publicatie werpt een frisse blik op de rol van print in een snel digitaliserende markt.

Het rapport zet helder uiteen hoe de hedendaagse printmarkt zich verhoudt tot die van vroeger. Naast de veranderingen worden ook de concrete kansen én uitdagingen voor printmagazines belicht. Interessant is de aandacht voor een internationale trend: de heropleving van print, en de achterliggende redenen daarvan.

“Mensen drukken nog steeds tijdschriften omdat er geld zit in het drukken van tijdschriften.”

Dat blijkt ook uit cijfers van PwC. In hun Global Entertainment & Media Outlook 2025-2029 stellen zij vast dat maar liefst 80% van de inkomsten uit consumententijdschriften nog steeds uit gedrukte edities komt.

Het rapport ‘Inside the print revival’ is hier gratis te downloaden.

 

Deel dit artikel